Pregled obvestila

Zobozdravstvene ambulante delajo pod posebnimi pogoji

ZD Šmarje Pri Jelšah

Datum objave: 11.05.2020

Spoštovani!

Obveščamo vas, da dne 11.05.2020 začnejo delati zobozdravstvene ambulante s spremenjenim načinom dela.

• V zobozdravsvenih ambulantah se bodo sprejemali samo NAROČENI pacienti.
  • Asistentka vas bo en dan pred terminom poklicala. Čakalni seznami (za kratek čas) odpadejo.
  • Tudi nujni pacienti morajo prej poklicati ali poslati elektronsko sporočilo in bodo sprejeti v 24 urah
  • Pacienti, ki imajo znake prehlada ali kakih drugih nalezljivih oboljenj in nujne zobozdravstvene težave bodo napoteni na vstopno točko Celje ( osebni zobozdravnik jih mora napotiti na vstopno točko ).

Naprošamo paciente da prihajajo točno na termin ( max 5 min prej ), brez spremstva, otroka ali mladostnika pa naj spremlja le en zdrav spremljevalec.

Obvezna je uporaba zaščitne maske na obrazu!

Delo bo do nadaljnega potekalo v dopoldanskem času !

Način obravnave pacienta in dela zobozdravstvenih ambulant v času izrednih razmer COVID 19 je objavljen TUKAJ.

Vse informacije in naročanje na tel : 03/818 37 76

Splošno iskanje

Iskanje zdravnikov

Napredno iskanje V spustnem seznamu izberite lokacijo ali dejavnost ali oboje skupaj in kliknite Išči